Menu:

Gastro balení ovoce a olivy

Máte slabost pro španělskou kuchyni a rádi byste založili své vaření na španělských potravinách? V tom případě Vás nadchne internetová prodejna firmy BMC Brno, která se zaměřuje na prodej potravin značky Bassta. Jen stěží si lze představit španělskou kuchyni bez olivového oleje.

Španělsko je největším producentem i konzumentem na světě. Pro španělskou kuchyni je charakteristický především dostatek zeleniny a ovoce. Jen stěží si lze představit tamější kuchyni bez česneku, cibule, rajčat či paprik. Španělské potraviny v gastro balení jsou ideální zejména pro restaurace, bistra a nejrůznější pohostinství. Objednat si je však můžete také k Vám domů. V gastro balení naleznete zejména sterilované ovoce a zeleninu, tuňáka ve slunečnicovém oleji a mnohé další.

Gastro balení ovoce obsahuje loupané broskve a to jak v podobě kostek, tak půlené. Zakoupit si je můžete v baleí 4 200gramů, 2 500 gramů, 2650 gramů a 825 gramů. Díky své lahodné chuti jsou oblíbené také hroznové kompoty a meruňkové kompoty. Hroznové kompoty si u Bassty může pořídit v balení 2 650 gramů, 420 gramů a 840 gramů. V případě půlených loupaných meruněk se jedná o balení 2 650 gramů. Velmi oblíbené je také gastro balení olivy. Záleží jen na Vás, zda si objednáte olivy černé nebo olivy zelené. K nejrůznějším příležitostem se hodí také olivy zelené s červenou paprikou.

Ve španělských potravinách objevíte také krájené žampiony a gastro balení jahodového a meruňkového džemu. Se španělskými potravinami dopřejete Vašim hostům jedinečné pochutnání, díky kterému se k Vám budou velmi rádi vracet. 

18. 07. 2014