Menu:

Španělské delikatesy

Věnujete se gastronomii a rádi byste Vašim hostům nabízeli pouze ty nejkvalitnější potraviny? Mezi velmi osvědčené značky potravin náleží značka Bassta, která je renomovaným zástupcem španělských delikates.

Váš jídelní lístek můžete obohatit o španělské delikatesy, které najdete na této webové adrese www.bmcbrno.cz. Společnost BMC Brno, která je předním dodavatelem značky Bassta, si klade za cíl dodávat pouze výrobky nejvyšší kvality, které vychází z pečlivého výběru. V současné době najdete v gastro balení značky Bassta bohaté spektrum sterilovaného ovoce a zeleniny. Výjimkou samozřejmě není ani tuňák ve slunečnicovém oleji. Zelenina značky Bassta můžete ochutit Vaše zeleninové saláty, stejně jako masové pokrmy. Zelenina značky Bassta se vyznačuje jedinečnou chutí i kvalitou.

Může se tedy stát součástí talířů i v těch nejdražších restauracích u nás i v zahraničí. Z gastro balení zelenina si můžete objednat například krájené žampiony v konzervě, které se hodí, jak pro přípravu pizz, tak také k přípravě omáček. Mezi španělskými delikatesami najdete, jak špičková španělská vína, tak nejrůznější lahůdky. Pro španělské delikatesy je typická lahodná chuť i neodolatelná vůně, z níž každý zákazník ucítí teplo a pohodu španělského prostředí.

Vybrat si můžete z několika druhů paštik, džemů, nakládané zeleniny i luxusních skladností turrón. Pochutnat si můžete také na mandlích. Vašim hostům můžete také v rámci obložených talířů nabídnout vařenou šunku, která je výsledkem kvalitně vybraného vepřového masa. Neodmyslitelnou součástí, ať už studené nebo teplé kuchyně, jsou olivové oleje, které samozřejmě nesmí chybět mezi výrobky značky Bassta. 

28. 10. 2014