Menu:

Španělská letní kuchyně

Vrátili jste se z dovolené ve Španělsku a stýská se Vám po tamější kuchyni? Lahodné španělské potravinyjedinečné kvality a za výhodnou cenu můžete koupit prostřednictvím internetové prodejny společnosti BMC Brno. Nabídkový katalog této brněnské společnosti je velmi pestrý, najdete v něm potraviny značky Bassta. Objednat si tak ještě dnes večer můžete konzervované ovoce, zeleninu, olivy ale i jiné španělské lahůdky.

S gastro balením ovoce můžete lehce připravit lehké ovocné dezerty. Zeleninové saláty jen stěží připravíte bez španělských olivových olejů z pokrutin. Pomace neboli olej z pokrutin je olej, který získává svou podobu zpracováním zbytků po extrakci olivového oleje. Olej z pokrutin je získán přímo z olivy. Použít jej můžete nejen k přípravě studených, ale také teplých pokrmů.

Španělská značka Bassta dbá zejména na kvalitu a chuť, ale také trvanlivost a kvalitní balení. Potraviny značky Bassta můžete objednávat v plechovkách od menšího množství až po velké. Mnohé potraviny je možné objednat také v sudech. Společnost BMC Brno však dodává také potraviny po jednom balení. Jednotlivé potraviny si můžete objednat odtud www.bassta.cz/produkty/.

Španělské potraviny jsou odkazem na minulost, kdy v této části Pyrenejského poloostrova žilo mnoho kultur. Připravit z nich můžete například lehkou zeleninovou polévku zvanou gaspacho. Její příprava Vám nezabere více než půl hodiny čistého času a odměnou Vám bude rajčatová lahodná pochoutka. Se španělskými potravinami také v českých končinách můžete zavzpomínat na ochutnání tapasu nebo paelly.

31. 07. 2017