Menu:

Skvělý recept na pravou paellu

Máte rádi chutné jídlo připravené z kvalitních a zdravých surovin? Potom si jistě zamilujete španělskou kuchyni. Ve španělské kuchyni se často pracuje s kořením, kvalitní zeleninou a masem. Příprava každého jídla je malým svátkem a nejde ji uspěchat. Výsledek vaření je pak perfektní. Možná jste již Španělsko měli možnost navštívit a ochutnat pravé španělské delikatesy. Kdo je jednou ochutná, chce je jíst znovu a znovu. Naučte se připravovat pravá španělská jídla a budete si je moci uvařit kdykoli na ně dostanete chuť. Skvěle pohostit pak můžete i svou rodinu nebo přátele. Asi nejoblíbenějším španělským pokrmem je paella.

Paella je velice chutné jídlo, které je vařeno z rýže. Původně paellu vařili ve španělském městě Valencii. Odtud se však dále rozšířila a dnes známe paellu v mnoha různých krajových variantách. Co tedy dále patří do tradičního paella receptu? Pravá valencijská paella je dále připravována z olivového oleje, pravého šafránu, kuřecího a králičího masa, rajčete, bílých fazolí, rozmarýnu a červených fazolí. Možná jste se ve španělsku setkali i s jinými ingrediencemi. V tom případě jste ochutnali paellu upravenou podle dalších místních způsobů. Chcete si připravit některý typ španělské paelly tak, jako by ji uvařili přímo ve Španělsku? Poradíme vám, kde najdete ty pravé recepty.

Tradiční a tedy pravé španělské recepty na různá jídla najdete na internetové adrese http://www.spanelskerecepty.cz/. Kromě přesného znění receptu zde najdete také krásné fotografie každého jídla. Už jen z pohledu na ně se vám budou sbíhat sliny. Mezi jednotlivými španělskými recepty můžete také sami vyhledávat prostřednictvím různých parametrů. Vybrat si tak můžete recept podle typického regionu, kde jej vaří, podle druhu pokrmu, doby přípravy nebo ingrediencí. Snadno tak najdete to, co hledáte. Web španělské recepty vám do vaření přinese novou inspiraci.

29. 01. 2015