Menu:

Španělské potravin od Bassty

S příchodem teplého venkovního počasí lidé často uvažují nad venkovním posezením s přáteli na jejich zahrádce. K takovým malým víkendovým akcím patří bez pochyby také dobré jídlo a pití. Pokud patříte k lidem, kteří rádi zkouší nové potraviny, pak Vás určitě nadchne nabídka společnosti BMC Brno. Tato společnost je předním dodavatelem výrobků značky Bassta. Pro společnost BMC Brno jsou typická zejména gastro balení. Jedná se především o španělské výrobky. Konkrétní seznam výrobků značky Bassta naleznete na této webové adrese www.bassta.cz.  

Mnozí chalupáři si rádi k večeři připravují grilované pochoutky. Grilované steaky či ryby jednoznačně v grilování vedou. Tuňák ve slunečnicovém oleji se může stát Vaší víkendovou pochoutkou, po které se Vám ještě dlouho potom budou sbíhat sliny. Připravíte-li si k nim brambory se zeleninou, budou Vaši hosté obdivovat Vaše kuchařské umění. Sterilovaný tuňák ve slunečnicovém oleji pochází z Atlantického oceánu. V nabídkovém katalogu společnosti Bassta naleznete také balené olivy. Vybrat si můžete hned z několika druhů. Velmi oblíbené jsou zejména zelené krájené olivy s červenou paprikou. Objednat si můžete také černé olivy bez pecky. Se španělskými potravinami a obzvlášť s olivami budete maximálně spokojeni. 

Olivami můžete obohatit zeleninové saláty i pizzu. Skvěle také chutnají v kombinaci s kuřecím masem. Olivy je možné si zakoupit ve vaku i v konzervě. Ke španělským výrobkům patří rovněž gastro balení ovoce a gastro balení žampiony. Patříte-li k milovníkům hub, pak se například žampionová omáčka jistě stane Vaším oblíbeným obědovým jídlem. 

23. 04. 2015