Menu:

Španělské pochoutky Vám zkrátí čekání na letní dovolenou u moře

Patří mezi Vaše koníčky vaření a rádi zkoušíte také recepty ze zahraniční kuchyně? Při přípravě zahraničních pochoutek se však jen stěží obejdete bez kvalitních potravin z tamějších krajů.

Nakupte si potraviny na přípravu paelly

Se zahraniční kuchyní se obvykle seznámíme během dovolené. Často si pak říkáme, kéž bychom toto lahodné jídlo mohli ochutnat také v České republice. Platí to především pro pokrmy, které nás svou chutí zaujmou již při prvním ochutnání. Ne jinak je to u turistů, kteří během dovolené u moře ve Španělsku ochutnali paellu. Během přípravy paelly se jen stěží obejdete bez rýže, kuřecího masa nebo mořských plodů. Důležitou součástí je rovněž zelenina a koření. Španělské potraviny na přípravu této pochoutky můžete za rozumnou cenu nakoupit již dnes na internetovém obchodě společnosti BMC Brno.

Do nákupních košíků můžete přidat také jiné španělské potraviny

Společnost BMC Brno klade velký důraz na kvalitní balení i vynikající chuť. Potraviny lze objednávat zejména v gastro balení. Produkty umístěné v nabídkovém katalogu jsou baleny ve skle, plechu ale i plastu. Společnost BMC Brno je nabízí ke koupi především restauracím, výrobcům, velkoobchodům a hotelům. V nabízeném sortimentu zboží najdete potraviny značky Bassta. Za výhodnou cenu můžete koupit olivy, olivové oleje, konzervované ovoce i zeleninu. Jak již bylo zmíněno výše, paella se často připravuje také mimo jiné z mořských plodů. V e-shopu BMC Brno můžete koupit rovněž chobotnice, slávky, kalamář, ančovičky, sardinky nebo tuňáka. Také pro mořské speciality je typická autentická chuť a trvanlivost. E-shop společnosti BMC Brno můžete využít také k objednání španělských delikates, mezi nimiž se vyjímá několik druhů paštik, džemů, luxusních sladkostí i vynikajících mandlí.

26. 01. 2018