Menu:

Ochutnejte španělskou kuchyni během gastronomického zážitku

Zajdete si ráda čas od času se svým partnerem na dobrou večeři? Pak ho můžete mile překvapit nevšedním gastronomickým zážitkem a zpříjemnit tak některý z vašich volných večerů.

Nechejte se pohostit od špičkových kuchařů během gastronomických zážitků

Bohatou inspiraci na gastronomické zážitky najdete na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky. Určitě znáte ten skvělý pocit, kdy večeři či oběd připraví někdo místo Vás a Vy se můžete nechat zase po čase obsluhovat. Zároveň Vaší jedinou starostí je hezky se obléct a být milá na svého muže. Z pestrého jídelního lístku si pak vyberete jídlo, na kterém si bezpochyby pochutnáte. Gastronomické zážitky můžete darovat Vašemu příteli či manželovi například k narozeninám nebo k přicházejícím Vánocům. Každý muž ocení, když ji dobrou večeří překvapíte jen tak z ničeho nic. Gastronomické zážitky však neslibují pouze pochutnání si na tradiční české kuchyni nebo zahraničních pochoutkách, ale také možnost jíst v méně obvyklém prostředí. Takový zážitek slibuje například zámecké menu s odpočinkem, středověká žranice pro dva nebo indická degustace v Zátiší. Pochutnat si můžete také na jedinečné španělské kuchyni. Více tipů na tento druh zážitků můžete najít zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/

Dopřejte si během volného dnu také čokoládovou masáž

Hezký den si můžete zpříjemnit také čokoládovou masáží, kterou si oblíbí nejen milovníci nádherné čokoládové chuti a vůně. Čokoládová masáž je populární kvůli svým jedinečným relaxačním a regeneračním účinkům. Čokoláda obsahuje velké množství antioxidantů, které působí skvěle proti celulitidě. Kromě toho se používá k tonizaci a hydrataci pokožky. Jemné částečky kakaa se používají k peelingu. Po čokoládové masáži si budete připadat jako znovuzrozená. Těšit se můžete také na dobrou náladu.

21. 12. 2017